Portal usług dla zwierząt

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Czy przeglądarkowa gra o psach to tylko czysta rozrywka?

Internet to kopalnia wiedzy, ale także dostęp do różnego typu rozrywki. Jeśli można połączyć zdobywanie ciekawych i pouczających doświadczeń z zabawą, to otrzymujemy coś, na co warto zwrócić uwagę. Tak jest właśnie w przypadku gry o psach, która dostępna jest za pośrednictwem internetu. Jakie korzyści daje taka zabawa?

Systematyczność to trudna sztuka

Obecnie mamy całkiem sporo ciekawych gier przeglądarkowych, więc można mieć problem z wyborem tej jednej. Warto z pewnością zwrócić uwagę na grę, która oprócz rozrywki zapewni coś jeszcze. Na przykład w przypadku gry o psach, trzeba nauczyć się systematyczności, jeśli chcemy osiągnąć jakiś sukces. Chodzi o to, że w takich grach, gdzie musimy zadbać o zwierzę, nie możemy sobie pozwolić na jakieś zaniedbania. Gry o psach polegają na hodowaniu zwierzaka, co okazuje się nie aż tak łatwym zadaniem. Podobnie jak w normalnym życiu obowiązków jest bardzo dużo i trzeba nauczyć się im sprostać. Przekłada się to również na życie codzienne, kiedy musimy wykazać się naprawdę dużą cierpliwością, aby osiągnąć cel, który sobie wyznaczyliśmy. Wyhodowanie championa w tego typu grze zajmie nam dłużej, aniżeli jedną rozgrywkę, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość.

Dobry test przed zakupem własnego pupila

Wiele osób marzy o posiadaniu psa, jednak nie zdają sobie oni sprawy, z czym tak naprawdę się to wiąże. Raczej myślimy o przyjemnych rzeczach, czyli spacerach w piękną pogodę, zabawie, uczeniu ciekawych sztuczek. Mało kto myśli w tym momencie o konieczności wstawania wcześniej przed pracą, aby jeszcze wyprowadzić czworonoga. No właśnie, takich obowiązków jest dużo więcej, dlatego warto dowiedzieć się, co nas czeka. W wirtualnym świecie możemy się sprawdzić i zobaczyć też tę drugą stronę. Widząc na ulicy właściciela z pięknym, zadbanym i wytresowanym psem często nie mamy pojęcia, że potrzeba tak dużo czasu i zaangażowania,żeby opiekować się takim zwierzakiem.

Spróbuj wyhodować championa

Gra stawia przed nami znacznie większe cele, aniżeli tylko opiekę nad psem. Możemy bowiem spróbować wyhodować prawdziwego championa, który będzie wygrywał w konkursie z innymi czworonogami. Mamy wpływ na to, jaki będzie nasz zwierzak już na etapie wyboru jednej z ponad 150 dostępnych w grze ras. Krzyżowanie już dorosłych osobników sprawia, że jest jeszcze więcej możliwości, by uzyskać wyjątkowego pupila, który będzie skutecznie konkurował z innymi.

Gry o psach dostępne w przeglądarce mogą być doskonałym sposobem na poznanie bliżej realiów hodowcy tych wyjątkowych czworonogów. To połączenie przyjemnej rozrywki z pożyteczną nauką. Możliwość poznania ras, nawyków i potrzeb psów w wirtualnym świecie, na pewno da korzyści również w realnym życiu.

Zapytań: 11, Copyrights © Zwierzolub, 2013 | Wykonanie katalogu: Michał Bollin