Portal usług dla zwierząt

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Karma Presta Premium 52% mięsa!

Polska karma Presta Premium to najlepsza karma dla psów różnych ras i wieku ze względu na wysoką zawartość mięsa. Ponad połowa składu karmy to mięso (mix wołowe,wieprzowe,drobiowe). Jako, że jest to produkt w 100% naturalny jest bezpieczny i polecany przez weterynarzy.
Nasza karma jest pod ciągłym nadzorem weterynaryjnym i dbamy o to, żeby każde ziarenko karmy zawierało komplet witamin i dobrą przyswajalność wszystkich składników odżywczych.
Karma sucha wymaga dostępu do świeżej wody dla psów dorosłych, dla szczeniąt i małych psów nawet rozmaczanie ziarenek wodą lub wywarem mięsnym.
Presta Premium jest karmą z „wyższej półki”, jednak zminimalizowane koszty pakowania i reklamy ograniczającej się do ogłoszeń internetowych sprawia, że jest karmą dopasowaną cenowo dla każdego. Był to i jest nadal, nasz podstawowy zamysł na wprowadzanie nowej karmy na rynek polski.
1 kg -13 zł
5 kg - 50 zł
10 kg -90 zł
15 kg -120 zł
2x15kg -210 zł

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.presta-premium.pl, gdzie prócz sklepu, znajduje się również galeria naszych stałych „klientów” oraz historia naszego golden retrievera, od którego wszystko się zaczęło :)

Cena: 13 zł 

Kontakt z ogłoszeniodawcą

telefon: 669769422
e-mail: prestabiuro@gmail.com
przejdź na stronę www

Informacje o ogłoszeniu

Czas dodania: 20.03.2013, 14:47
ID ogłoszenia: 187379
Typ ogłoszenia: ogłoszenie bezpłatne

Zapytań: 12, Copyrights © Zwierzolub, 2013 | Wykonanie katalogu: Michał Bollin