Portal usług dla zwierząt

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Kocięta Rosyjskie Niebieskie

Szukasz kotka niezwykle przytulnego, lojalnego i unikatowego? O niesamowicie delikatnej sierści, czarujących oczach i lawendowych łapkach i łagodnym charakterze?

Szukasz więc kota lub kotki rasy Rosyjski Niebieski ! Cechami tej rasy są lawendowe łapki, zielone oczy i dwuwarstwowa, aksamitna, niebieska sierść. A także niski poziom uczulania (ze względu na niską zawartość uczulającego białka) i wysoki poziom inteligencji- jeden z najwyższych wśród kocich ras! Ich charakter również jest wyjątkowy: są to koty spokojne, ale mądre, lubią zabawę i pieszczoty, odwdzięczając się mruczeniem.

Lubią towarzyszyć właścicielom przy każdej czynności, np. przy czytaniu leżą obok Ciebie.
Kolejne dobre wiadomości: przy odbiorze kotek będzie odrobaczony, będzie szczepiony, będzie umiał korzystać z kuwetki i będzie już jadł samodzielnie stały pokarm (choć puszeczką raz na jakiś czas nie pogardzi ;) ). Kociaki są
wychowywane w towarzystwie dzieci i innych kotów.

Gwarantuję, że posiadanie kota zmieni Twój dom i Twoje życie- na lepsze! Prawdą jest, że tam gdzie jest kot Rosyjski Niebieski, tam mieszka szczęście.

Nie jesteśmy hodowlą, więc nie sprzedajemy kotków, tylko oddajemy je do nowych domków w zamian za pokrycie kosztów wychowania :-)

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres k.kudzia@op.pl -chętnie odpowiem!

Cena: 800 zł 

Kontakt z ogłoszeniodawcą

telefon: 785057893
e-mail: k.kudzia@op.pl

Informacje o ogłoszeniu

Czas dodania: 03.07.2013, 00:37
ID ogłoszenia: 216560
Typ ogłoszenia: ogłoszenie bezpłatne

Zapytań: 13, Copyrights © Zwierzolub, 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net