Portal usług dla zwierząt

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Oddam kotki w dobre ręce.

HISTORIA KOCIEJ RODZINKI.
Pan, który wyprowadził się z sąsiedniego bloku pozostawił ją na pastwę losu, ma około dwóch lat. Była karmiona przez dobrych ludzi i jakoś przetrwała. Tegoroczną zimę spędziła w moim domu. Pierwszy raz urodziła kotki mając około jednego roku. Nie wiadomo co stało się z nimi stało. Tym razem, około rok później urodziła ponownie cztery kocięta, ale już u mnie domu. Poród odbył się normalnie, kotka jest bardzo opiekuńcza i zajmuje się troskliwie swoimi dziećmi.
W nagrodę za pomoc obdarzyła mnie ogromnym zaufaniem.

Kocięta urodziły się 10.05.2013 r. - są śliczne i bardzo wesołe. Trzy z nich są maści grafitowo-czarnej, ze słabo widocznymi pręgami, jedna – prawdopodobnie kotka jest wyraźnie pręgowana.
Nie są to takie zwykłe "dachowce"-kocica jest cała czarna, smukła, zgrabna i drobna, ma prawdopodobnie coś z ras egipskich.
KOCIĘTA SĄ WESOŁE, SPOKOJNE, MAJĄ DOBRY APETYT, ZDROWE,ZAŁATWIAJĄ SIĘ DO KUWETKI, NIE WSPINAJĄ SIĘ PO FIRANKACH, LUBIĄ ZABAWĘ ZE SWOIM RODZEŃSTWEM, PRZYZWYCZAJONE DO PSA.
Ponieważ mam już trzy swoje własne kotki (także z tych porzuconych, które same sobie wybrały mój dom), nie jestem w stanie zajmować się tymi, które urodziła INKA. Ją samą, potem wysterylizuję i pozostawię u siebie. Jest już przywykła do moich kotów.
CHCĘ JE ODDAĆ W DOBRE RĘCE !!!
Każdego, kto zainteresuje się tymi kociętami POZDRAWIAM SERDECZNIE !

Kontakt z ogłoszeniodawcą

telefon: 509609118
e-mail: ah.kujawa@onet.pl

Informacje o ogłoszeniu

Czas dodania: 11.07.2013, 22:40
ID ogłoszenia: 220127
Typ ogłoszenia: ogłoszenie bezpłatne

Zapytań: 13, Copyrights © Zwierzolub, 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net